Nehézgépkezelő, Homlokrakodó , Lánctalpas és Gumikerekes kotró állások!

Kelet-Magyarország meghatározó mély és útépítő vállalata a Bódva-Út Kft. folyamatosan bővülő flottájába keresi új kollégáit Homlokrakodó , Lánctalpas és Gumikerekes kotró , Hengerek , Dózer , Gréder kezelésére. Vállalatunk,majdnem minden gépe CAT márkájú új és rendkívül fiatal gépekből áll!

Tapasztalt kollégák jelentkezését várjuk.

A munkahely változó a munkák nagy része Hajdú-Bihar,Szabolcs-Szatmár-Bereg és Borsod-Abaúj-Zemplén megyékben található.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a bodvaut@gmail.com Email címen lehet.

Elvárás:

Tapasztalat:3-5 év
Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő
Elvárt végzettség:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Munkakör megnevezése:Gépkezelő

4 Tengelyes billencs teher gépjárművezetői álláslehetőség

Kelet-Magyarország meghatározó mély és útépítő vállalata a Bódva-Út Kft. folyamatosan bővülő flottájába keresi új kollégáit Új Mercedes Arocs És Volvo FMX 4 tengelyes tehergépjárművekre. Billencses tapasztalattal GKI kártyával!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a bodvaut@gmail.com Email címen lehet.

Elvárás:

Munkakör megnevezése:Teherszállító, Sofőr

További információ